درباره ما

آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیتش را از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده است.این آموزشگاه از بدو امر با مانیفست ارائه خدمات آموزش حرفه ای سینمایی به علاقه مندان و فراگیران این حوزه متد اختصتصی آپادانا را بر اساس مطالعات و پژوهش های میدانی و کتابخانه ای و با بهره گیری از اساتید حرفه ای اجرا نموده است .

بدلیل اجرای متد ویژه از پذیرش هنرجویان انصرافی و ناراضی سایر موسسات همکار معذوریم.

برخی از چهره های برتر سینما و تلوزیون که آپادانا در این سالها بعنوان مدرس دوره با آنها همکاری داشته عبارتند از سرکار خانم آزیتا حاجیان ، سرکار خانم پوران درخشنده ، سرکار خانم مارال فرجاد ، جناب آقای جهانگیر الماسی ، جناب آقای خسروسینایی ،جناب آقای دکتر محمد صادقی ، جناب آقای عبدالله باکیده ، جناب آقای اصغر همت ، جناب آقای محمد متوسلانی ، جناب آقای مهدی امینی خواه و ،سحر نظامدوست...

اسرافیل شیرازی
لیسانس دبیری زبان و ادبیات فارسی ، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی ، مطالعات مدیریت استراتژیک
ارائه دهنده دکترین انتی مارکتینگ
مدیر مسوول و رییس هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری دوستان آپادانا
مدیریت مرکز بین اللملی آموزش زبانهای خارجی آپادانا
مدیریت آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا
مدیریت پژوهشکده و مرکز تحقیقات آپادانا
محقق ، مولف ، مدرس

اساتید

 • John Smith

  محمد متوسلانی

  مدرس

  محمد متوسلانی در ۱۷ مهر ۱۳۱۴ در تهران به دنیا آمد. در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران فوق دیپلم گرفت در همین دانشگاه زیر نظر بلچر دورهٔ تآتری را گذراند.

 • John Smith

  محمد صادقی

  مدرس

  دکترا در رشته علوم ارتباطات و ارتباطات جمعی و هنرهای ارتباطی

 • John Smith

  پوران درخشنده

  مدرس

  فیلمساز، تهیه کننده، محقق و نویسنده فعال ایرانی در ۷ فروردین ماه سال ۱۳۳۰ در شهر کرمانشاه به دنیا آمد، او تحصیل تکمیلی خود را در مدرسه عالی تلویزیون و سینما گذراند .

 • John Smith

  آزیتا حاجیان

  مدرس

  وی لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک دانشگاه هنر است. آغاز فعالیت هنری او از ۱۳۵۴ با نمایش «خورشید خانم آفتاب کن» بود.

 • John Smith

  جهانگیر الماسی

  مدرس

  جهانگیر الماسی، (زاده ۱۳۳۴، تهران) از بازیگران ایرانی است. فارغ‌التحصیل رشته شیمی و فوق لیسانس حقوق و روابط بین‌الملل (۱۳۵۵) است. وی فعالیت هنری خود را در تئاتر از سال ۱۳۴۸ در اهواز آغاز کرد .

 • John Smith

  مهدی امینی‌خواه

  مدرس

  مهدی امینی‌خواه (زاده مرداد ۱۳۵۳) فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشکده هنر و معماری تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است..

 • John Smith

  عبدالله باکیده

  مدرس

  وی فعالیت سینمایی را از سال ۱۳۴۸ در سینمای آزاد همدان با فیلم ۸ م.م ( نذر) آغاز کرد. سپس از سال ۱۳۵۴ با دستیاری کارگردان در فیلم ( فریاد زیر آب ) به کارگردانی سیروس الوند وارد کار در سینمای حرفه ای شد.

 • John Smith

  اصغر همت

  مدرس

  اصغر همت از دوران کودکی به تئاترهای تخت حوضی و تعزیه علاقه داشت و از دوران دبیرستان به فعالیت در تئاتر در این زمینه‌ها روی آورد. وی در سال ۱۳۵۹ در رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد.

 • John Smith

  سیما مطلبی

  مدرس

  سیما مطلبی بازیگر زن ایرانی و متولد سال 1355 می باشد . بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت آموزش است ودر فیلم های متعددی از جمله دل‌شکسته , خسته‌دلان , نرگس , ریحانه , بدون شرح و ...ایفای نقش نموده.

 • John Smith

  سحر نظامدوست

  مدرس

  سحر نظام دوست دارای مدرک لیسانس گرافیک از دانشگاه سوره مشهد است . وی بازیگر سینما و تلوزیون بوده ودر فیلم های «هویت» «بگو که واقعیت ندارد» «پیغامی برای جنایتکاران» «بار دیگر بنگر» «سلوی» «جنون» «آلما» «پنج دری» «فرار از زندان» «خط آبی» «بدهکاران به بهشت نمی روند» تا کنون ایفای نقش نموده.

 • John Smith

  اسرافیل شیرازی

  مدرس

  دانشجوی پست دکترای مدیریت استراتژیک

 • John Smith

  استاد خسروسینایی

  مدرس

  خسرو سینایی،کارگردان،فیلمنامه نویس،فیلمساز

 • John Smith

  دکتر وحید حجتی نیکو

  مدرس

  تکنولوژی و رسانه علوم اجتماعی علوم ارتباطات سینما پژوهی